خانم دهقان 09172617077
خانم سعادتی 09175147077
موقعیت
سال ساخت
سایز گاراژ
متراژ زمین
امکانات
قیمت

جزئیات اجاره روزانه باغ در شیراز

جزئیات اجاره روزانه باغ در شیراز، شاید تا حالا با مبحث اجاره روزانه باغ در شیراز آشنا نشده باشید، اما این مبحث از جذابیت زیادی برای مسافران و هم چنین مردم بومی منطقه برخوردار است. امروز می خواهیم در ارتباط با جزئیات اجاره روزانه باغ در شیراز صحبت کنیم. پس شما را به خواندن این مقاله دعوت می کنیم.

اجاره روزانه باغ در شیراز را می توانید هم از طریق دوستان و هم از طریق سایت های اینترنتی پیدا کنید، اما نکته ای که در این جا اهمیت دارد این قضیه است که به چه شرکت و یا سازمانی در این زمینه می توانید اطمینان پیدا کنید. چون که اگر توضیحات شرکت و یا سازمان در قبال مشخصات باغ با خود واقعی باغ مطابقت نداشته باشد بدون شک شما عزیزان نمی توانید از سفر خود در این زمینه لذت ببرید. به همین دلیل ما بر آن شدیم که به عنوان یک شرکت فعال و پیشرو در این زمینه مشخصات کامل مربوط به اجاره روزانه باغ در شیراز را برای شما عزیزان بیان کنیم.

مبلیتو-moblito-باغ در شیراز
باغ در شیراز

جزئیات اجاره روزانه باغ در شیراز

مزیت اجاره روزانه باغ در شیراز

چرا می گوییم اگر به این شهر سفر می کنید به فکر اجاره روزانه باغ در شیراز باشید. مهم ترین دلیل می تواند خوش آب و هوا بودن مناطقی که باغ در آن جا قرار گرفته و یا این که احساس آرامش پیدا کردن مسافرین عزیز از بودن در این مکان. اما مشخصاتی در این زمینه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. نخست این که در زمینه معرفی باغ باید تمامی مشخصات مربوط به این مکان را به شما عزیزان توضیح دهیم، این مشخصات می تواند خوب باشد یا بد و به همین دلیل نباید از گفتن اطلاعات منفی باغ که بعدا مشتری آن را مشاهده می کند خودداری کند، پس این قضیه در زمینه معرفی اجاره روزانه باغ در شیراز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

حال ما می خواهیم به معرفی یکی از باغ های شیراز بپردازیم در این معرفی تمامی مشخصات مثبت و منفی مربوط به باغ را خدمت شما عزیزان بیان خواهیم کرد به همین دلیل لازم است که برای انتخاب این مکان، ادامه مقاله را با دقت مطالعه کنید.

مبلیتو-moblito-باغ در شیراز
باغ در شیراز

معرفی یک باغ در شیراز

این باغ و خانه قرار گرفته شده در آن تلفیقی از هنر معماری جدید و قدیم است. این اصل از اهمیت زیادی در باغ های ایرانی برخوردار است که هر شخص در زمینه سبک معماری مربوط به خانه باغ می تواند سلایق متفاوتی داشته باشد. جهت اجاره روزانه باغ در شیراز نخست باید موقعیت جغرافیایی آن را در نظر بگیرید. منظور از موقعیت جغرافیایی فاصله آن تا شیراز و این که در چه مکانی قرار گرفته است.

این باغ در اول جاده کوهمره سرخی و در فاصله 70 کیلومتری شهر شیراز قرار گرفته است. شاید در نگاه اول این فکر در ذهن شما تداعی شود که فاصله زیادی با شیراز دارد اما چون مسیر منتهی به این باغ کاملا آسفالت و هم چنین خلوت است پس با سرعت متوسط تقریبا نیم ساعت از شیراز فاصله دارد و این مساله برای مسافرینی که ساعت ها راه را پیموده اند تا به شیراز برسند اصلا نمی تواند نگران کننده باشد.

مبلیتو-moblito-باغ در شیراز
باغ در شیراز

نکات مربوط به اجاره روزانه باغ در شیراز

اما نکته بعدی که در اجاره روزانه باغ شیراز از اهمیت زیادی برخوردار است قضیه آنتن دهی موبایل می باشد. امروزه موبایل های هوشمند نقش بسیار زیادی را در زندگی مردم ایفا می کنند و اگر به مکانی بروید که موبایل شما از دسترس خارج شود قطعا با مشکل مواجه خواهید شد و این مساله برای افرادی که از طریق تلفن همراه خود کسب درآمد می کنند می تواند بسیار گران تمام شود پس حتما در این قضیه توجه کنید.

خوشبختانه باغی که در این مقاله به شما عزیزان معرفی می کنیم از نظر آنتن دهی موبایل هیچ مشکلی ندارد و تا کنون گزارشی در خصوص مشکلات مربوط به آنتن دهی موبایل نداشته ایم.

بدون شک سیستم گرمایشی و سرمایشی مربوط به باغ یکی دیگر از نکات مهم مربوط به اجاره روزانه باغ در شیراز به حساب می آید و اگر سیستم درستی بنابه محیط منطقه در سیستم گرمایشی و سرمایشی به کار گرفته نباشند مطمئنا با مشکل مواجه خواهید شد.

مبلیتو-moblito-باغ در شیراز
باغ در شیراز

در این باغ از کولر جهت سیستم سرمایشی و شومینه و بخاری برای سیستم گرمایشی بهره گرفته اند و به همین دلیل هیچ گونه نگرانی از بابت این مساله وجود ندارد. شومینه را نیز برای سیستم گرمایشی باغ به کار برده اند تا افراد بتوانند با روشن کردن این سیستم گرمایشی لحظات بسیار جذابی را بنابه محیط باغ  داشته باشند.

همان طور که در ابتدای مقاله عنوان کردیم دکوراسیون داخلی و خارجی نیز یکی دیگر از نکات مهم مربوط به اجاره روزانه باغ در شیراز به حساب می آید و اگر مشاهده کردید که اگر این باغ از دکوراسیون خوبی در داخل و خارج برخوردار هست تعجب نکنید چون که تلفیقی از سبک قدیمی و جدید در ساخت باغ به کار گرفته اند که می تواند تاثیر بسیار زیادی در افزایش روحیه شما داشته باشد.

مبلیتو-moblito-باغ در شیراز
باغ در شیراز

یک استخر سرپوشیده سالن دار که با سبکی نوین و معماری جدید ساخته شده در کنار آشپزخانه شیک و مدرن آن، توانسته اند خود را به عنوان بخش مهم این باغ معرفی کنند. اما یکی از مهم ترین مشخصات مربوط به این باغ می توان به اتاق سنتی آن اشاره کرد که بسیار زیباست و چشم نوازی این باغ را دو چندان کرده و این مساله را در تصاویر مربوطه مشاهده می کنید.

مبلیتو-moblito-باغ در شیراز
باغ در شیراز

اما آخرین مبحثی که در زمینه اجاره روزانه باغ در شیراز از درجه اهمیت بسیار زیادی برخوردار است می توان به جادار بودن فضای پارکینگ و یا حیاط آن اشاره کرد طوری که چندین اتومبیل را به صورت همزمان می توان به باغ وارد کرد. به همین دلیل با مشاهده تصاویر می بینید که این باغ در زمینه جادار بودن پارکینگ و حیاط هیچ مشکلی ندارد و این یکی از بزرگ ترین مزیت های مثبت مربوط به این مکان به حساب می آید. در این حیاط یک میز و صندلی چوبی با سبکی سنتی به کار گرفته تا در زمان خوش آب و هوا بودن منطقه افراد بتوانند با تکیه بر روی این نیمکت چوبی از بودن در این منطقه احساس خرسندی کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اجاره روزانه باغ در شیراز می توانید با شماره ی قرار داده شده در داخل سایت تماس بگیرید.

بازکشت به بالا

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

یک × 5 =