خانم دهقان 09172617077
خانم سعادتی 09175147077
موقعیت
سال ساخت
سایز گاراژ
متراژ زمین
امکانات
قیمت

با اقامت در اقامتگاه بوم گردی شیراز لذت سفر را چند برابر کنید

با اقامت در اقامتگاه بوم گردی شیراز لذت سفر را چند برابر کنید، اقامتگاه بوم گردی شیراز یکی از محل های اقامت بسیار منحصر به فردی می باشد که می تواند لذت سفر را برای شما چندین برابر کند. اقامتگاه های بوم گردی با وجود تنوع و جذابیتی که دارند نسبت به بسیاری از محل های اقامت مورد توجه کمتری قرار گرفته اند؛ که این مسئله بیشتر به دلیل تبلیغات کم و ناآگاهی مسافران از این مکان ها می باشد.

اگر با اقامتگاه های بوم گردی در سطح شهر شیراز آشنا شوید، قطعا اقامت در آن ها را به لوکس ترین هتل ها ترجیح خواهید داد. اقامت در اقامتگاه بوم گردی شیراز می تواند یک اقامت به صرفه نیز باشد. هزینه ی اقامت در اقامتگاه بوم گردی شیراز نسبت به سایر اقامتگاه ها هزینه ای ارزان تر داشته و با توجه به نوع اقامتگاه بوم گردی می تواند این هزینه ها متفاوت باشد.

مساحت اتاق ها، نوع خواب ها، امکانات، خدمات دهی، منطقه ی اقامتگاه از عوامل موثر در هزینه ی اقامت در اقامتگاه بوم گردی می باشد.

مبلیتو-moblito-اقامتگاه بوم گردی شیراز
اقامتگاه بوم گردی شیراز

با اقامت در اقامتگاه بوم گردی شیراز لذت سفر را چند برابر کنید

نحوه ی رزرو اقامتگاه بوم گردی شیراز

اقامتگاه های بوم گردی زیادی در شیراز وجود دارد که امکانات و خدمات دهی آنان با یکدیگر متفاوت می باشد. اگر تصمیم دارید که در اقامتگاه بوم گردی در شهر شیراز اقامت نمایید، بهتر است که قبل از سفر لیستی از اقامتگاه های بوم گردی شیراز تهیه نمایید. تهیه ی لیست از اقامتگاه های بوم گردی شیراز کار شما برای تحقیق و انتخاب بهترین اقامتگاه را آسان می کند. بعد از انتخاب لیست، به وب سایت ها سر بزنید و امکانات، خدمات دهی، ظرفیت اتاق ها و غیره را مطالعه نمایید. حتما به بخش نظرات سایت ها سر بزنید و نظرات کاربران در مورد اقامتگاه های بوم گردی را مطالعه نمایید.

عکس های اقامتگاه از جهان مختلف را مشاهده کرده و از قسمت تماس ها با مسئول مربوطه تماس گرفته و در مورد خدمات دهی و امکانات اقامتگاه بوم گردی پرس و جو نمایید.

لیستی از سوال ها و امکانات مهم را تهیه کرده و در هنگام تماس تلفنی سوال های خود را یک به یک بپرسید.

بعد از اینکه اقامتگاه دلخواه خود را پیدا کردید، می توانید با مراجعه به سایت های معتبر از طریق درگاه سایت اقامتگاه خود را به صورت آنلاین رزرو نمایید. رزرو آنلاین خیال شما را از بابت اقامت در مسافرت راحت کرده و بدون نگرانی از پیدا کردن مکان برای اقامت می توانید سفر خود را شروع نمایید.

مبلیتو-moblito-اقامتگاه بوم گردی شیراز
اقامتگاه بوم گردی شیراز

ویژگی اقامتگاه بوم گردی شیراز

یکی از تفاوت های مهم اقامتگاه بوم گردی شیراز نسبت به سایر اقامتگاه ها این است که این نوع مکان ها صرفا یک مکان برای اقامت و محل استراحت نمی باشند، این نوع اقامتگاه خود یک جاذبه ی گردشگری بوده و یکی از دلایل مهم جذب توریست در یک منطقه می باشد.

هدف از توسعه و گسترش اقامتگاه های بوم گردی احیای سبک زندگی سنتی و بومی یک منطقه می باشد. سبک زندگی بومی و سنتی یک منطقه خود یک فرهنگ غنی به حساب آمده و احیای این فرهنگ از اهداف مهم در گردشگری می باشد. توسعه ی اقامتگاه های بوم گردی علاوه بر جذب توریست در یک منطقه باعث رشد و توسعه ی اقتصاد جوامع روستایی نیز شده و از طرفی مردم با سلامت این نوع سبک از زندگی نیز آشنا شده و با طبیعت و محیط زیست نیز مانوس تر می شوند.

اقامت در اقامتگاه بوم گردی شیراز انرژی شما را برای ادامه ی سفر مضاعف کرده و شما را با فرهنگ غنی مردم شیراز آشنا تر می کند. شما در این اقامتگاه ها می توانید با آرامش خیال سکونت داشته باشید و از خوردن غذاهای لذیذ محلی در وعده های غذایی لذت ببرید.

مبلیتو-moblito-اقامتگاه بوم گردی شیراز
اقامتگاه بوم گردی شیراز

امکانات و خدمات دهی اقامتگاه بوم گردی شیراز

اقامتگاه بوم گردی شیراز در محله های قدیمی شهر شیراز در بافت تاریخی شهر وجود داشته و امکان خیابان گردی و شبگردی در محله های قدیمی میسر می باشد. اقامتگاه های بوم گردی دارای پارکینگ ماشین نیز بوده و به راحتی می توانید خودروی خود را پارک کرده و در شهر پیاده روی نمایید.

اقامتگاه بوم گردی دارای یک حیاط بزرگ مصفا می باشد که دور تا دور آن تخت چیده شده و امکان سرو وعده های غذایی در حیاط پر نارنج و گل امکان پذیر می باشد. حوض بزرگ وسط حیاط با گلدان های گل جلوه ای زیباتر پیدا کرده و طروات حیاط اقامتگاه را بیشتر می کند. این حیاط در تمامی فصول زیبا بوده و خنکای باد بهاری شیراز روح مسافران را تازه می کند.

صبحانه، ناهار، شام و میان وعده در این اقامتگاه سرو شده و اکثر منوهای غذایی آن را غذاهای محلی شیراز چون کلم پلو شیرازی، دوپیازه آلوی شیرازی، شیرازی پلو، لوبیا پلو شیرازی، قورمه به، یخنی نخود تشکیل می دهد. مخلفات این غذاها نیز شیرازی بوده و می توانید طعم اصلی سالاد شیرازی، ترشی شیراز را در کنار وعده های غذایی تجربه نمایید.

لبنیات سرو شده در کنار غذاها از نوع محلی بوده و با گیاهان تازه و محلی طعم دار شده اند.

علاوه بر تنوع و کیفیت غذاها، کیفیت خدمات دهی و نظافت نیز در این اقامتگاه ها در حد مطلوبی می باشد. این اقامتگاه خدمه هایی دارد که هر روزه نظافت اتاق ها را بر عهده دارند.

این اقامتگاه ها کف خواب بوده و تشک های کاملا نرم و راحت برای اتاق خواب ها تدارک دیده شده است. لحاف، تشک و بالشت ها به صورت سنتی دوخته شده و روکش آن ها پارچه های

مبلیتو-moblito-اقامتگاه بوم گردی شیراز
اقامتگاه بوم گردی شیراز

در زمستان ها در اتاق های اقامتگاه بومی کرسی با زغال تدارک دیده شده و فضایی گرم و دلنشین در اتاق ها ایجاد می شود.

هر زمانی که میل به چای و قهوه داشته باشید، برای شما در دسترس بوده و می توانید میل نمایید.

دکوراسیون داخلی اتاق های اقامتگاه بوم گردی شیراز کاملا سنتی بوده و احساس خانه ی گرم و دنج مادربزرگ ها را به مسافران منتقل می کند.

اقامتگاه های بوم گردی به صورت کاملا بومی طراحی شده و حس خانه های روستایی را به مسافران منتقل می کنند، عناصر طبیعی مانند اشیای چوبی، ظروف سفالی، سفره های حصیری، فرش های دست بافت با طرح های قشقایی در طراحی دکوراسیون آن ها به کار گرفته شده است.

اکثر اقامتگاه های بوم گردی شیراز خانه های قدیمی تاریخی می باشند که بازسازی شده و به صورت یک اقامتگاه میزبان مسافران عزیر می باشد.

لازم به ذکر است که سرویس های بهداشتی این اقامتگاه ها به منظور راحتی مسافرین کاملا امروزی ساخته شده و مجهز به توالت فرنگی نیز می باشند.

بازکشت به بالا

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

15 + پانزده =