خانم دهقان 09172617077
خانم سعادتی 09175147077
موقعیت
سال ساخت
سایز گاراژ
متراژ زمین
امکانات
قیمت

پرسش مهر معروف: تابستان خود را چگونه گذراندید؟

پرسش مهر معروف: تابستان خود را چگونه گذراندید؟ یادتان که هست! موضوع اولین انشا در شروع هر سال تحصیلی، تابستان خود را چگونه گذراندید؟ پرسشی نوستالژیک که یادآور خاطرات فراوانی برای همه ماست…

مبلیتو-moblito-اجاره منزل مبله شیراز
اجاره منزل مبله شیراز

پرسش مهر معروف: تابستان خود را چگونه گذراندید؟

بیشتر دانش آموزان روستایی و آنان که والدین شان به کارهای ازجمله کشاورزی، دامپروری و مشاغلی از این دست اشتغال داشتند، می نوشتند که فصل تابستان خود را در کمک به پدر و مادرشان و بر سر زمین های کشاورزی گذارنده اند. برخی دیگر از دانش آموزان به خصوص دانش آموزان پسر عنوان می کردند که فصل تابستان را فرصتی برای کار و کسب درآمد برای شروع سال تحصیلی جدید دانسته و در آن مشغول به کار بوده اند. برخی از دانش آموزانی که زیاد به درس بها نمی دادند و امتحانات خردادشان با مردودی همراه می شد و مجبور به امتحان در شهریور ماه بودند از تابستان خود لذتی نبرده و آن را صرف یادگیری مباحث درسی که در موعد مقرر آن در آنها کوتاهی کرده بودند می کردند و انشایشان نیز در شرح این مسائل نوشته می شد (البته مسلما چنین دانش آموزانی رغبتی به نوشتن انشا نیز نداشتند و آن را در صورت نوشتن به کس دیگری واگذار می کردند!). عده ای دیگر از کلاس های تابستانی شان می نوشتند، از مهارت هایی که با ثبت نام در این کلاسها کسب کردند و خاطراتی که با دوستان و همکلاسی های دوران تابستان شان در کلاس های تفریحی یا سرگرمی و مهارتی ساخته بودند می گفتند؛ و عده کثیری نیز که در تابستان به سفری رفته و از مکان ها و آثار دیدنی جایی جدید دیدن کرده بودند، سفرنامه خود و شرح خاطرات آن را انشا می کردند و جذابیت انشاهایی این چنین باعث رغبت بالا برای گوش دادن و در نهایت کسب نمره خوبی از طرف معلم انشا می شد.

بیشتر والدین برای رفع خستگی و رقم زدن تابستانی مفرح برای فرزندانشان برنامه ریزی سفری شاد و دلنشین برای آنها را در اولویت قرار داده و به دنبالی فرصتی مناسب برای یک سفر تابستانی لذت بخش هستند. پس از یافتن فرصت و زمانی مناسب، یافتن مکانی مناسب، زیبا و جایی که ارزش گذاشتن وقت و هزینه برای دیدار از آن را داشته باشد از دیگر دغدغه های خانواده ها در سفرهای تابستانی است. سفر به شهرهای توریستی چون شیراز، اصفهان و یزد به دلیل وجود بیشترین آثار باستانی، ملی و میهنی در آنها جذابیت بالایی برای همگان دارند و از این رو تابستان هایی پرتردد و مملو از گردشگر و مسافر در این شهرها بسیار معمول می باشد. به دلیل گرمای بیش از حد هوا به خصوص در بازه زمانی مشخصی در اواسط تابستان سفر به شهرهای کویری چون یزد و اصفهان شاید نسبت به سفر به شیراز خوش آب و هوا مورد استقبال زیادی واقع نشود. تابستان شیراز نیز مثل بهار، پاییز و حتی زمستان آن زیباست و مقصد بسیاری از خانواده های ایرانی برای سفرهای تابستانی است.

مبلیتو-moblito-اجاره منزل مبله شیراز
اجاره منزل مبله شیراز

برای اقامت در سفر تابستانی خود به شیراز اصلا نباید نگرانی از بابت یافتن مکانی برای اسکان داشته باشید. در این شهر علاوه بر وجود انواع هتل ها و مسافرخانه ها، مدارس نیز برای اقامت مسافران تابستانی تجهیز و با هزینه پایینی به اجاره داده می شوند. اگر نوع مکان و امکانات رفاهی زیاد برای شما ملاک نباشد اقامت در مدارس تحت نظارت اداره میراث فرهنگی و گردشگری به دلیل هزینه کم مناسب ترین گزینه برای شماست. اما همانطور که گفته شد به دلیل کمبود امکانات رفاهی در این اقامتگاه ها بیشتر خانواده ها ترجیح می دهند تا با پرداخت هزینه ای هر چند بیشتر در مکان مناسب تری اقامت کنند که علاوه بر راحتی موجبات شادی و سفری دلچسب برای خود و فرزندانشان را نیز فراهم نمایند. اقامت در هتل ها برای خانواده های دارای فرزند اصلا مناسب نیست و علاوه بر هزینه بالا صمیمیت و لحظات با هم بودن شما در مدت اقامت را تحت تاثیر قرار می دهد. یافتن اقامتگاهی در خور جمع خانوادگی و مناسب برای خانواده های دارای فرزند بسیار مهم و از اولین مسائل مطرح در سفر می باشد. پیشنهاد ما برای اقامت در شهر شیراز در سفرهای تابستانی اجاره منزل مبله شیراز، اجاره سوئیت مبله در شیراز و اجاره آپارتمان مبله شیراز می باشد. مزیت اجاره منزل مبله شیراز، اجاره سوئیت مبله در شیراز و اجاره آپارتمان مبله شیراز در این است که خانواده شما در این نوع از اقامتگاه احساس راحتی و آسایش بیشتری به دلیل کامل بودن امکانات و دنج و خصوصی بودن فضا احساس خواهند کرد.

اجاره منزل مبله شیراز، اجاره سوئیت مبله در شیراز و اجاره آپارتمان مبله شیراز با مبلیتو

برای اجاره منزل مبله شیراز، اجاره سوئیت مبله در شیراز و اجاره آپارتمان مبله شیراز استفاده از وب سایت های اینترنتی ایجاد شده برای خدمات در این زمینه آسان ترین و سریع ترین راه می باشد. مبلیتو وب سایتی است که آوازه آن در ارائه خدماتی نوین، مناسب و شایسته زبانزد خاص و عام است و اجاره منزل مبله شیراز، اجاره سوئیت مبله در شیراز و اجاره آپارتمان مبله شیراز تخصص کادر مجرب آن است. وجدان کاری بالا، گذاشتن تمام توان و انرژی پرسنل جوان آن در کنار تخصص و تجربه کاری، مبلیتو را در میان سایر وب سایت هایی که به اجاره منزل مبله شیراز، اجاره سوئیت مبله در شیراز و اجاره آپارتمان مبله شیراز مشغولند مشهور و شناخته تر نموده است. تنوع و فراوانی منزل مبله شیراز، آپارتمان مبله در شیراز و سوئیت مبله شیراز در وب سایت مبلیتو زیاد بوده و برای هر سلیقه و با هر میزان بودجه ای موردی مناسب در این وب سایت پیدا می شود.

مبلیتو-moblito-اجاره منزل مبله شیراز
اجاره منزل مبله شیراز

پس از مراجعه به وب سایت مبلیتو در صورت داشتن هرگونه سوالی می توانید از طریق تماس تلفنی از مشاوره رایگان و راهنمایی های مشاوران کاربلد مبلیتو بهره مند شوید، به عنوان مثال می توانید در مورد امکانات و آدرس دقیق منزل مبله شیراز، آپارتمان مبله در شیراز و سوئیت مبله شیراز کسب اطلاعات کنید، از خالی یا در اجاره بودن سوئیت مبله شیراز، آپارتمان مبله در شیراز و منزل مبله شیراز انتخابی خود اطمینان حاصل نمایید و سایر اطلاعاتی که دانستن آنها برایتان مهم باشد را می توانید از مشاوران مبلیتو جویا شوید.

نکته پایانی اینکه در سفر تابستانی خود به شیراز اولا گشت و گذار در تنگه با صفای تیزاب واقع در 90 کیلومتری شهر شیراز و لذت از آب خنک رودخانه جاری در آن را از دست ندهید و ثانیا خاطرات سفرتان به شیراز را با استفاده از خدمات مبلیتو به یاد ماندنی تر نمایید.

 

بازکشت به بالا

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دو × یک =