شماره تماس: خانم دهقان 09172617077
موقعیت
سال ساخت
سایز گاراژ
متراژ زمین
امکانات
قیمت

اقامت در آپارتمان مبله شیراز

برای مسافرت به هر جای دنیا شما باید ابتدا به فکر اسکان خود در شهر مقصد باشید و باقی موارد در راستای این امر حل میشود.از این رو میخواهیم شما را با یک شرکت ممتاز در ارائه منزل مبله شیراز یعنی مبلیتو آشنا کنیم تا بتوانید به آسانی در شهر شیراز  اقامت پیدا کنید و از آپارتمان مبله شیراز لذت ببرید.

شیراز :

شیراز جزو یکی از زیباترین و تاریخی ترین شهر های ایران محسوب میشود.این شهر از لحاظ گردشگری خیلی مورد توجه گردشگران واقع میشود . جاذبه های این شهر در دسته های مختلفی اعم از تاریخی ، مذهبی ، هنری و …قرار میگیرد که هر کدام از آنها شامل چندین مورد منحصر به فرد میشود که از تمام جهان برای دیدن آنها به ایران آمده و از شیراز دیدن میکنند. با این حال خیلی از هموطن های عزیز خودمان تا به حال به این شهر شگفتی ها مسافرت نکرده اند که دلایل مختلفی میتواند داشته باشد که مهم ترین آنها میتواند قضیه مسکن و اسکان موقت مسافران باشد.در این مقاله ابتدا شما را با یکی از جاذبه های گردشگری شیراز آشنا میکنم که باعث حیرت جهانیان است و سپس به سراغ مشکل اصلی یعنی مسکن میرویم.
مبلیتو-moblito-آپارتمان مبله شیراز
آپارتمان مبله شیراز

باغ ارم شیراز :

باغ ارم در شمال غربی شهر بزرگ شیراز و در خیابان ارم واقع شده است. این باغ به تنهایی دلیل اصلی خیلی از گردشگران برای بازدید از شیراز است. از قدمت این سازه اطلاعات دقیقی در دست نیست ولی با اسناد و مدارک موجود میتوان متوجه شد که این سازه از دوران سلجوقیان وجود داشته و متعلق به قرن دهم و یازدهم است.این سازه در طول تاریخ دست خوش تغیرات زیادی شده است که هم اکنون به این صورت دیده میشود.
این سازه در دوران زندیه و توسط کریم خان زند بازسازی شد و سپس بعد از آن در دوره های قاجار و پهلوی نیز تغییرات و باز سازی هایی در آن شکل گرفت.ساختمان مرکزی به عنوان هسته این باغ است . این سازه در دوران قاجار و به تقلید از بناهای دوران زندیه ساخته شد و جزو یکی از شاهکار های هنری و کاشی کاری و گچ کاری دوران قاجار به حساب می آید. از دیگرخصوصیات این باغ میتوان به تنوع پوشش گیاهی آن اشاره کرد که انواع مختلفی از گیاهان سراسر دنیا در این باغ وجود دارد. برای دیدن زیبایی های این باغ پیشنهاد میکنم که صبح را برای رفتن انتخاب کنید تا شاهد زلالی و تلالو آب و رنگ های مختلف ساختمان باشید. ابتدا وقتی وارد باغ میشوید زیبایی پوشش گیاهی شما را شگفت زده میکند ولی وقتی که رو به روی ساختمان مرکزی قرار میگیرید حیرت زده میشوید و غرق در شکوه و عظمت بنا میشوید. این باغ در قدیم برای عموم در دسترس نبود و در اختیار اغیار بود. ولی چندی بعد این باغ به دانشگاه شیراز سپرده شد. هم اکنون موزه گیاه شناسی این باغ در اختیار دانشکده گیاه شناسی شیراز و ساختمان مرکزی در اختیار دانشکده حقوق قرار گرفته است. خلاصه هرچی از زیبایی های این بنا بگوییم ، نمیتوانید گوشه ای از از آن را بدون دیدن تصور کنید. حتما سفر به شیراز را در برنامه های مسافرتی خود قرار دهید و بازدید از  این باغ زیبا را در اولویت خود قرار دهید.
مبلیتو-moblito-آپارتمان مبله شیراز
آپارتمان مبله شیراز

اقامت در آپارتمان مبله شیراز

در شهر های شلوغ و پر مسافر یکی از مشغله های اصلی مسافران موضوع اسکان و خانه است . راه های مختلفی برای  رفع این موضوع وجود دارد مثل هتل و مسافر خانه ها که هتل ها اغلب گران و پر هزینه و مسافر خانه ها شلوغ و غیر قابل پسند است از همین رو به شما پیشنهاد میکنم یک سری به سایت ما بزنید و از آپارتمان مبله شیراز دیدن کنید تا بتوانید بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید.
مبلیتو :
سایت مبلیتو در راستای خدمت رسانی به شما عزیزان به وجود آمده است. این سایت آپارتمان های مبله بسیار مناسبی را به شما معرفی میکند و شما بر اساس نیاز خود میتوانید آنها را انتخاب کنید. در این سایت شما میتواید مناسب ترین آپارتمان های مبله را با ارزان ترین قیمت ممکن رزرو کنید و از آن در کنار خانواده و یا دوستان لذت ببرید. این سایت تمام استاندارد های لازم برای ارائه خدمات به شما را دارد و با استفاده از خدمات این سایت مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد و حتی به دوستان خود نیز معرفی خواهید کرد.
در سایت خانه های مبله  مختلف با امکانات متفاوت وجود دارد و این خانه های مبله کل شهر شیراز را پوشش می دهد و دست شما را برای انتخاب باز میگذارد. تمام این آپارتمان ها مبله بوده و فول امکانات میباشد به طوری که شما دیگر نیازی به هیچ وسیله ای نخواهید داشت تنها با یک چمدان بی دغدغه به یک مسافرت خاطره انگیز بروید. در اینجا یک آپارتمان مبله را به شما معرفی میکنم امید وارم که مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرد.

آپارتمان مبله شیراز واقع در خیابان زرهی :

این آپارتمان مبله شیراز در بلوار استقلال و در خیابان زرهی واقع شده است . این آپارتمان مبله به مساحت صد متر مربع میباشد و در یک ساختمان دو واحدی در طبقه دوم قرار دارد. آپارتمان مبله مد نظر دو خوابه میباشد که هر دو خواب آن دارای تخت خواب میباشد. در یکی از خواب ها یک تخت خواب دو نفره و در دیگری دو تخت خواب تک نفره وجود دارد که کاملا راحت و استاندارد برای استراحت شما مهیا شده است.
این منزل مبله دارای پذیرایی بزرگ و نور گیر است که در آن یک دست مبل هفت نفره قرار گرفته است.در کنار پذیرایی یک نهار خوری شش نفره قرار دارد که شما میتوانید وعده های غذایی خود را روی آن سرو کنید.
مبلیتو-moblito-آپارتمان مبله شیراز
آپارتمان مبله شیراز
دارای آشپزخانه ای بزرگ و مجهز است که آشپزی را برای شما آسان تر میکند. همچنین از دیگر وسایل موجود در خانه میتوان به ماشین لباس شویی اشاره کرد که در آشپزخانه قرار گرفته است و شست و شوی لباس هارا برای شما ممکن میسازد. این آپارتمان مبله شیراز دارای سرویس بهداشتی ایرانی میباشد که کاملا تمیز و بهداشتی میباشد.همچنین دارای حمامی کاملا تمیز به همراه دوش و دیگر امکانات می باشد. شما میتوانید با انتخاب این خانه مبله خیال خود را بابت منزل و اسکان خود در شهر شیراز راحت کنید و با آرامش خاطر به سفر بروید.
بازکشت به بالا

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید