خانم دهقان 09172617077
خانم اسدی 09399175803
موقعیت
سال ساخت
سایز گاراژ
متراژ زمین
امکانات
قیمت

اجاره باغ شیراز در منطقه ی خوش آب و هوای صدرا

اجاره باغ شیراز در منطقه ی خوش آب و هوای صدرا، اجاره باغ شیراز از امکاناتی است که شیرازی های خونگرم به وفور از آن بهره می برند. این باغ ها اکثراً در مناطق اطراف شیراز قرار گرفته اند که فضایی آرام تر دارند و دارای امکاناتی کامل برای اقامت راحت مسافران و مهمانان هستند. این باغ ها اکثراً امکانات رفاهی مانند استخر نیز دارند.

اجاره باغ شیراز یکی از خدماتی است که شیرازی های خونگرم از آن بسیار بهره می برند. یکی از خصوصیات خوب مردم این شهر، استفاده از اوقات فراغت خود به بهترین نحو است. از این رو سعی کرده اند فضای شهر خود را به گونه ای درست کنند که بتوانند بیشترین بهره وری را از اوقات فراغت خود داشته باشند. از این رو باغ های زیادی در مناطق خوش آب و هوا و دور از شهرساخته شده که می توان به صورت اجاره ای برای مدتی محدود یک یا چند روزه از آن ها استفاده کرد. با توجه به این که اکثر افراد دوست دارند جشن های خود را در فضایی مناسب برگزار کنند، بسیاری از خانواده ها نیز برای جشن تولد و مهمانی های خانوادگی از این باغ ها استفاده می کنند. اجاره این باغ ها برای کسانی که در منازل آپارتمانی زندگی می کنند و امکان استفاده از فضای روباز را برای تفریحات خود ندارند بسیار جالب و ضروری است تا بتوانند روحیه ای شاداب تر داشته باشند.

مبلیتو-moblito-اجاره باغ شیراز
اجاره باغ شیراز

اجاره باغ شیراز برای مناسبت های مختلف

اجاره باغ مبله در شیراز را می توان علاوه بر روزهای معمولی برای مناسبت های مختلف نیز مورد استفاده قرار داد. ممکن است جشن تولد عزیزان یا دوستانتان باشد و بخواهید آن ها را با یک جشن متفاوت در فضایی زیبا غافلگیر کنید. اجاره باغ شیراز به شما این امکان را می دهد که شب هم در این مکان بمانید و از امکانات مناسب آن استفاده کنید. هنگامی که یک یا چند روز را در یک باغ خوش آب و هوا و زیبا می گذرانید، بدون شک روحیه ی شما بسیار بهتر می شود و انرژی های منفی از شما دور می شوند. بدین صورت می توانید برای شروع کار و فعالیت خود دوباره سرحال شوید و با انرژی بیشتری روزهای کاری خود را شروع کنید. از این رو استفاده از فضای سبز و روباز مانند باغ برای زندگی پرمشغله ی امروزی مورد نیاز است و می تواند به خوبی روحیه ی شما را عوض کند. زندگی امروزه باعث می شود تا روز به روز خستگی افراد بیشتر شود و فضاهای بسته نیز سبب افسردگی می گردد از این رو اجاره ویلا و باغ در اوقات فراغت کاری مناسب است تا افراد روحیه ای تازه کنند.

اجاره باغ شیراز در مناطق خوش آب و هوا حتی برای مراسمات سازمانی و جشن های مهد کودک نیز مناسب است و باعث می شود تا کودکان نیز از جشن های مهد کودک لذت بیشتری ببرند و بتوانند در فضایی بزرگ و سرسبز بازی کنند و هیجانات خود را خالی کنند.

 

اجاره باغ شیراز در شهر زیبای صدرا

شهر زیبای صدرا یکی از مناطق شیراز است که در مسیر بین شیراز و سپیدان قرار دارد. شهر صدرا یک شهر جدید و نوساز است که مسیر آن در کنار مجتمع خلیج فارس جدا شده و در این مسیر باغ های بزرگ و زیبایی به چشم می خورد. اکثر این باغ ها را می توان برای اجاره مورد استفاده قرار داد. اجاره باغ شیراز در منطقه ی زیبای صدرا این امکان را به شما می دهد که از هیاهوی شهری به دور باشید و در فضایی دنج و زیبا جشن های خود را برگزار کنید یا در کنار عزیزانتان وقت بگذرانید. باغ مبله که معرفی می شود در شهر زیبای صدرا قرار دارد. این باغ دارای ساختمان شیک و دارای امکانات زیادی است که می توان به راحتی در آن اقامت کرد و روزهای خوبی را برای خانواده و دوستانتان رقم بزنید.

مبلیتو-moblito-اجاره باغ شیراز
اجاره باغ شیراز

این ساختمان دارای دو خواب است. این اتاق خواب ها 4 تخته است و بسیار مرتب و تمیز است که بعد از هر گروه مهمان تمیز و مرتب می شود تا برای گروه دیگر آماده شود. استخر سرپوشیده نیز برای خانواده ها مهیا شده است که می توان هم خانم ها و هم آقایان در این محیط سرپوشیده از آن استفاده کنند. همچنین به علت این که در فضای داخل ساختمان است هر چند آب آن گرم نیست اما فضا در هر فصلی برای شنا مناسب است. با اجاره باغ شیراز می توانید از امکاناتی کامل استفاده کنید. بدین صورت که این باغ مبله است و لوازم آشپزخانه آن نیز کامل است که می توانید برای طبخ نوشیدنی و غذا نیز از آن استفاده کنید. فضای بیرونی ساختمان یا باغ آن دارای متراژ زیادی است و به خوبی طراحی شده است. فضای دلنشین و سرسبز آن روحیه ی شما را شاد می کند و به شما در داشتن روزی خوب کمک می کند. می توانید با اجاره باغ مبله در شهر صدرا بساط کباب و شب نشینی خود را در فصل های گرم در این باغ برپا کنید و در کنار خانواده ی خود شبی خوش و به یاد ماندنی داشته باشید.

 

سایت مبلیتو و اقامتی راحت با اجاره باغ شیراز

امروزه به لطف تکنولوژی های جدید مانند اینترنت و سایت های مختلفی که در رابطه با کسب و کارهای متنوع ایجاد شده اند، بسیاری از کارها غیر حضوری و راحت شده است. شما هم می توانید به راحتی با اجاره باغ شیراز به صورت غیر حضوری یا رزرو آن برای زمان مورد نظر خود از اقامتی راحت در زمان مورد نظر خود بهره ببرید. سایت مبلیتو یک سایت معتبر و دارای سابقه ی طولانی در زمینه ی اجاره باغ، آپارتمان مبله شیراز، منزل مبله و ویلا است که بهترین و متنوع ترین گزینه ها را از نظر هزینه و امکانات در دسترس مشتریان خود قرار می دهد. این سایت خدماتی خوب را با قیمت مناسب ارائه می دهد که باعث می شود تا روزهای خوشی را با صرف هزینه ی کم بتوانید برای خود و خانواده تان رقم بزنید.

اگر در شهری دیگر اقامت دارید نیز می توانید با مشاهده ی تصاویر واقعی از باغ و آپارتمان های موجود در سایت و بررسی هزینه های آن ها، در زمان مقرر که قرار است به شهر شیراز سفر کنید، یک مورد مناسب برای خود پیدا کرده و آن را رزرو کنید. در این صورت در زمانی که به شیراز می رسید می توانید در این منازل یا باغ ها به راحتی اقامت کنید و سریع آن ها را تحویل بگیرید.

 

” تــصـــاویر بـــاغ شــــیراز در مــنــطــــقه ی خــــوش آب و هــــوای صــــــدرا “

 

مبلیتو-moblito-اجاره باغ شیراز
اجاره باغ شیراز
مبلیتو-moblito-اجاره باغ شیراز
اجاره باغ شیراز
مبلیتو-moblito-اجاره باغ شیراز
اجاره باغ شیراز
مبلیتو-moblito-اجاره باغ شیراز
اجاره باغ شیراز
مبلیتو-moblito-اجاره باغ شیراز
اجاره باغ شیراز
مبلیتو-moblito-اجاره باغ شیراز
اجاره باغ شیراز
مبلیتو-moblito-اجاره باغ شیراز
اجاره باغ شیراز
بازکشت به بالا

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید