خانم دهقان 09172617077
خانم اسدی 09399175803
موقعیت
سال ساخت
سایز گاراژ
متراژ زمین
امکانات
قیمت

اجاره باغ مبله در شیراز در منطقه گویم

اجاره باغ مبله در شیراز، باغ مبله از امکاناتی است که امروزه به علت خستگی کار و دغدغه های زندگی اکثر افراد به آن نیاز دارند. اگر شما هم دوست دارید بهترین روزهای خود را در تعطیلات و اوقات فراغت خود داشته باشید می توانید از سایت معتبر و با سابقه ی مبلیتو اقدام به رزرو و اجاره این مکان ها کنید.

باغ مبله در شیراز بسیار رواج دارد و برای روزهای تعطیل از آن ها به وفور استفاده می شود. علاوه بر این کسانی که جشن یا مهمانی در پیش دارند اکثر اوقات از این مکان ها برای برگزاری مراسمات خود بهره می برند یا مهمانان خود را به این باغ ها دعوت می کنند. امروزه زندگی شهری افراد را افسرده کرده و اگر بیشتر خود را در چارچوب آن قرار دهند خسته تر می شوند. از این رو افرادی که به سلامتی روح و روان خود اهمیت می دهند، سعی می کنند فرصتی که پیش آید خود را از دغدغه های زندگی شهری بیرون بکشند و بدین صورت تجدید انرژی برای ادامه ی فعالیت های کاری و زندگی خود داشته باشند. شیرازی ها به افراد شاد معروف اند و بیشتر از دیگران به سرزنده بودن خود اهمیت می دهند از این رو ویلا در شیراز به وفور یافت می شود و اجاره باغ مبله و گذراندن اوقات فراغت خود در آن ها جزو تفریحات آن ها محسوب می شود.
مبلیتو-moblito-باغ مبله
باغ مبله

اجاره باغ مبله در شیراز با امکانات کامل

استفاده از امکانات که در یک باغ وجود دارد منحصر به فضای سبز آن نیست و اکثر کسانی که باغ های بزرگ را طراحی می کنند دیگر امکانات مانند ساختمان های شیک، استخر، زمین والیبال و مواردی از این قبیل را سعی می کنند در آن بگنجانند تا هر کسی بتواند از آن بهره ببرد. معمولاً در خانواده ها شخصیت افراد با هم متفاوت است، یک نفر به فضای بسته مانند ساختمان برای استراحت نیاز دارد، دیگری دوست دارد در اوقات فراغت خود به ورزش بپردازد، برخی افراد به دور همی ها و شب نشینی علاقه دارند و … از این رو باغ هایی که ساخته می شود به گونه ای طراحی می شوند که بتواند هر کسی را راضی نگه دارد. اجزای مختلف و متنوع در باغ طراحی شده اند و به همین علت هیچ کسی نیست که نتواند از آن ها لذت ببرد و حال خود را در این مکان زیبا خوش کند. باغ های مختلفی در حومه ی شیراز وجود دارند که اکثراً خالی هستند و آن ها را به صورت مبله مرتب کرده اند که بتوانند از آن ها در مواقع لزوم استفاده کنند. برخی از این باغ ها شخصی هستند و برخی نیز برای اجاره به مراکز معتبر سپرده می شوند تا هم خود از آن ها درآمد زایی کنند و هم بتوان به کمک آن ها افرادی که دوست دارند تعطیلات خود را در این باغ ها بگذرانند راضی کنند.
باغ مبله در شیراز به علت خوش آب و هوا بودن در فصول مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و اگر در آخر هفته سری به اطراف شیراز بزنید می بینید که افراد زیادی به سمت این باغ ها در حرکت اند.
اجاره ی باغ در این شهر زیبا به شما امکان مهمان دعوت کردن را هم می دهد تا دوستان خود را نیز با خود همراه کنید و روزهای خوبی را در این شهر زیبا بگذرانید. اگر مسافر هستید نیز می توانید چند روز اقامت خود را در این باغ های زیبای اطراف شیراز بگذرانید و از طبیعت ناب آن لذت ببرید.
مبلیتو-moblito-باغ مبله
باغ مبله

اجاره باغ مبله در گویم

اگر از شیراز به سمت سپیدان حرکت کنید، از شهر که خارج می شوید، منطقه ای با باغ های زیاد می بینید اگر وارد کوچه های این بخش شوید تقریباً تمام خانه ها به صورت ویلا و باغ هستند و کمتر می توانید منازل آپارتمانی و کوچک ببینید. منطقه ی گویم بعد از مجتمع خلیج فارس به سمت سپیدان قرار گرفته و به علت این که از مرکز شهر دور است آرامش بیشتری دارد. اجاره باغ مبله شیراز در این منطقه به شما این امکان را می دهد که به دور از سرو صدای شهری روزهای خوشی را پشت سر بگذرانید. از این رو ممکن است برخی مواقع اگر دیر اقدام کنید، باغ خالی گیرتان نیاید و اکثر افراد به همین علت از قبل اقدام به رزرو باغ در این منطقه می کنند. باغ مبله در گویم در محدوده های قیمتی مختلفی وجود دارد که برخی از آن ها بسیار بزرگ اند و می توانید به راحتی از آن ها برای جشن های بزرگ نیز استفاده کنید.
باغ که به شما معرفی می کنیم در این منطقه ی زیبا واقع شده است و دارای امکاناتی کامل است. همانطور که تصاویر آن را می بینید فضای بسیار دلنشینی دارد که شما را مجذوب خود می کند. در این باغ امکانات متعددی برای جوانان نیز فراهم شده است. زمین والیبال و ورزش، استخر روباز بزرگ، فضای سرسبز و دلنشین و بزرگ همگی برای یک اقامت عالی مهیا شده اند.
فضای داخلی نیز به بهترین نحو مهیا شده است و از لوازم مرتب و تمیز در آن ها استفاده شده است. شما حتی می توانید در آشپزخانه ی این باغ به راحتی غذا طبخ کنید و روزی خوش را در کنار دوستان خود بگذرانید. ساختمان این باغ مبله یک اتاق خواب نیز دارد که دو تخته است و امکان اقامت در شب را هم برای شما فراهم کرده است.

چگونه در شیراز باغ مبله اجاره کنیم؟

اگر شما هم دوست دارید روزها یا شبهای خود را در یک باغ زیبا در شیراز بگذرانید، می توانید از اجاره باغ مبله در سایت معتبر و با سابقه ی درخشان مبلیتو بهره ببرید. امروزه اکثر افرادی که به اقامت در این باغ ها علاقه دارند، سایت مبلیتو را می شناسند. این مرکز بیش از دو دهه است که در این زمینه فعالیت دارند و به صورت مجاز فعالیت می کند. خدمات خوب و مناسبی که این سایت با هزینه ی مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهد سبب می شود تا متقاضیان زیادی داشته باشد. البته مجموعه ی مبلیتو علاوه بر اجاره باغ مبله در شیراز، مواردی دیگر مانند اجاره آپارتمان مبله، اجاره ویلا در شیراز و مواردی از این قبیل را هم در اختیار مشتریان خود قرار می دهد تا مسافران و افرادی که به این امکانات نیاز دارند با دیدن تصاویر واقعی از این منازل و باغ ها و بررسی هزینه ی آن ها به راحتی اقدام به اجاره ی باغ مبله یا منزل در شیراز کنند.

” تصــاویر بــــاغ مبــلــه در شــیــراز در مــنطــقه گـــویــــــم  ” 

مبلیتو-moblito-باغ مبله
باغ مبله
مبلیتو-moblito-باغ مبله
باغ مبله
مبلیتو-moblito-باغ مبله
باغ مبله
مبلیتو-moblito-باغ مبله
باغ مبله
بازکشت به بالا

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

11 + دوازده =