خانم دهقان 09172617077
خانم اسدی 09399175803
موقعیت
سال ساخت
سایز گاراژ
متراژ زمین
امکانات
قیمت

شهربازی لونا پارک، این جا تلفیقی است از ترس و لذت

شهربازی لونا پارک، این جا تلفیقی است از ترس و لذت، مقاله پیش رو به رشته تحریر درآمده تا هجرتی داشته باشیم به شیراز و خیمه بزنیم بر فراز شهربازی لونا پارک. دعوت می کنیم با مبلیتو همراه باشید. اگر شیفته هیجانید و جان می دهید برایِ شهربازی های مهیج، دقیق تر بخوانید

زیبایی در شیراز به شهربازی لونا پارک هم سرایت کرده، از این رو برآن شدیم، بابی بگشاییم و پنجره ای باز کنیم به جایی که اگرچه قدمتی به اندازه باغ عفیف آباد ندارد اما درّ گرانی است که در شیراز خوش می درخشد.
شمال شرق شیراز، میزبانِ شهربازی لونا پارک است، جایی که پنجه در پنجه دروازه قرآن پیش می رود و توسط هوایی خوش و فضایی کوهستانی قرق شده است. آرامگاه حافظ، خواجوی کرمانی، هتل بزرگ شیراز و رستوران هفت خان، لونا پارک را محصور کرده اند بنابراین این شهربازی از قسمت دسترسی و نزدیکی به بهترین جاذبه های گردشگری شیراز هم امتیاز می گیرد.
در بلبشویِ کنونی، شهربازی لونا پارک شاید بهترین راهِ گریز از دغدغه ها و یکنواختی ها باشد، به فراخور این مسئله، برای این که کشتی خود را به ساحل بنشانیم و راهِ فراری از زندگی روزانه پیدا کنیم، پا می گذاریم در رکابِ شهربازی لونا پارک و با آن همراه می شویم.
آتش این کوره را روشن خواهیم کرد با طرح یک سؤال:

برجسته ترین مزایای شهربازی لونا پارک کدامند؟

شهربازی لونا پارک، نمونه ای است روباز، اگر بخواهیم مروری داشته باشیم بر رقیبانش در شیراز باید نام پارک آزادی را به میان بکشیم و اشاره ای داشته باشیم به شهربازی دراک.
در وادی امر، بپردازیم به آنچه شهربازی لونا پارک را از دیگر نمونه های موجود یک سر و گردن بالاتر برده و آوازه اش را در بوق و کرنا فریاد زده است. می گویند لونا پارک، از بهترین های شیراز و البته ایران است، گفته ای که به ضرس قاطع، نمی توان مُهر باطل بر آن زد.
برایِ این که همین ابتدای امر، بتوانیم دست شهربازی لونا پارک را بالا ببریم و برایش ایستاده کف بزنیم، لازم است عنوان کنیم این شهربازی مجهز به فضایی سرپوشیده است که مخاطبش تنها بانوانند، با اختصاص چنین فضایی راه برای بانوانی که سودایِ بازی در سر دارند کاملا باز می شود.
این شهربازی 30 ساله، مهدِ اسباب بازی ها و وسایل تازه ای است که نه تنها پایِ کودکان را بدان جا باز کرده است بلکه حتی دستِ بزرگسالان را هم به گرمی فشرده و حضورِ آن ها را هم جشن گرفته است. شهربازی لونا پارک که از سردمدارانِ پارک های نوین است، وجودِ برخی وسایل بازی را برای بار نخست در ایران تیک زد که این امر بر شکوهش می افزود و نامش را در میان رقیبانش برجسته تر کرد.

مبلیتو-moblito-شهربازی لونا پارک
شهربازی لونا پارک

آنچه شهربازی لونا پارک در چنته دارد

ترامپولین، نخستین داشته شهربازی لونا پارک است، می دانید کدام اسباب بازی را می گوییم؟ همان که در میانِ کودکان به بپر بپر معروف است و در کلامی رسمی تر، “تشک پرش درجا” نام می گیرد، همان جامپینگ معروف که عجیب در جانِ کودکان نشسته و رضایت خاطرشان را فراهم کرده است.
از بپر بپر که بگذریم! اسباب بازی دیگری نمود می یابد که رنجر نام دارد. در رنجر حضورِ بزرگسالان برجسته تر است. کشتی صبا اوجِ هیجان است، تلفیقی است از ترس و لذت و مکانی است برای تجربه سقوط های رعب آور. کشتی صبا نیز مرکز ثقلی است برایِ حضورِ بزرگ تر ها.
آکروجت از دیگر دارایی های شهربازی لونا پارک است که کودکان و بزرگسالان را زیر یک چتر می آورد و حضورشان را توأمان تیک می زند.
ترن هوایی، در مجموعه اسباب بازی های لونا پارک قد علم کرده و با صدایی بلند اعلامِ حضور می کند، سرعت برگ برنده ترن هوایی است، قطاری سریع السیر که بر ریلی آهنین سوار می شود و در مسیری پر پیچ و خم، به جلو پیش می رود. در ترن هوایی خبری نیست از حرکت های لاکپشت وار، ترن هوایی دست رد می زند به سینه حرکتِ پاندول وار و خود را گره می زند با سرعتی که همگان را سر ذوق می آورد.
وجودِ سالتو کافی است تا هیجانتان به نقطه اوج برسد و ترس را این بار به شکلی عجین شده با هیجانات افراطی، تجربه کنید.
شهربازی لونا پارک، پایِ واقعیت مجازی را هم به میدان باز کرده تا ثابت کند به حیث فناوری های نو هم حرف ها برایِ گفتن دارد، می توانید به یمنِ واقعیت مجازی، سفری داشته باشید به ژرفایِ دنیایی که مجازی است و در میدانی حضور به هم برسانید که یکه تازی تکنولوژی هایِ نوین در آن کاملا مشهود است.
تونل وحشت، گل سر سبدِ شهربازی لونا پارک است و سرسره آبشاری، پایِ ثابت آن. جایِ علاقمندان به سورتمه سواری و جت اسکی نیز در میانِ مخاطبان لونا پارک کاملا محفوظ است.
در پایان عنوان کنیم، لونا پارک مهدِ غرفه های بازی شانسی است، اگر فکر می کنید شانس با شما همراه است، می توانید سراغی هم از این غرفه های لونا پارک بگیرید.

مبلیتو-moblito-شهربازی لونا پارک
شهربازی لونا پارک

نگاهی به ساعات فعالیت شهربازی لونا پارک شیراز

شهربازی لونا پارک، همه روزه از ساعت 8 الی 12 شب، میزبانِ قدومِ مراجعه کنندگان عزیز است، می توانید برای ثبتِ خاطراتی هیچان انگیز و تجربه یک ماجرا جویی منحصر به فرد، به دامانِ شهربازی لونا پارک پناه ببرید و خود را در زمره مریدانش بگنجانید! باری، با فرارسیدن زمستان این شهربازی هم به جرگه آنان می پیوندد که به خوابِ زمستانی می روند و در آستانه ورود به بهار، مجددا جان می گیرد و فرش قرمز پهن می کند برایِ هوادارانِ تفریح و سرگرمی.
صحبت پایانی
سال ها پیش چراغِ کم سویِ مبلیتو را روشن کردیم و فعالیتمان را در لوایِ این سایت اینترنتی، استارت زدیم، در تمامِ این سال ها خود را گره زدیم به تخصصمان و متوسل شدیم به تجربه ای ارزشمند تا بتوانیم آن چراغ کم رمق را به مشعلی فروزان بدل سازیم. به زعم این که غایتِ نخستمان اجاره منزل مبله شیراز بود، بعد ها به دلیل خلأ های موجود، تصمیم گرفتم معرفی جاذبه های گردشگری شیراز را نیز به دایره اهدافمان بیفزاییم تا از این جنبه نیز غنی باشیم نه تُهی.
میزبانی شما خوبان بی هیچ تبصره ای، رسالتِ ماست و آغوشِ ما برای تک تک افرادی که دیارِ حافظ را گلچین کرده اند برای سفر، باز است.

چند قدم برای رزرو منزل مبله شیراز با سایت مبلیتو

هنگامی که به سایت میلیتو، معتبرترین سایت در حوزه اجاره منزل مبله شیراز، وارد می شوید در ابتدا سعی کنید که خصوصیات ملک مورد نظر خود را در نظر بیاورید و به ذهن خود یک نظم مناسب ببخشید تا در انتخاب دچار اشتباه نشوید. در قسمت جست وجو وبسایت با انتخاب گزینه (پیشرفته) میتوانید خصوصیات ملک مورد نظر خود را در رنج های مختلف جست و جو کنید تا هرچه سریع تر به ملک مناسب دست پیدا کنید. بعد از این مرحله احتمالا شما با چند ملک پیشنهادی روبرو خواهید شد.با انتخاب هر یک از آنها مشاهده خواهید کرد که خصوصیات آنها به صورت دقیقی توضیح داده شده است و عکس های مختلفی نیز از محیط ملک موجود است که ممکن است توجه شما را به خود جلب کند.

بعد از اینکه ملک مورد نظر خود را انتخاب کردید در پایین صفحه گزینه رزرو را انتخاب میکنید و مواردی همچون روز مورد نظر برای رزرو مکان و مدت اقامت همراه با مشخصات و شماره تماس خود را برای ما ارسال میکنید. پس از این مرحله تقریبا کار تمام است و همکاران ما برای انجام هماهنگی های لازم و دادن اطلاعات ضروری با شما تماس حاصل خواهند کرد.

” جهت هماهنگی و رزرو آپارتمان مبله در شیراز با ما تماس بگیرید “

  0917-261-7077

{امیدواریم که اقامت رضایت بخشی را با استفاده از مبلیتو تجربه کنید}

بازکشت به بالا

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

2 × چهار =