خانم دهقان 09172617077
خانم سعادتی 09175147077
موقعیت
سال ساخت
سایز گاراژ
متراژ زمین
امکانات
قیمت

به بطنِ مجموعه گردشگری هفت دریا می رویم

به بطنِ مجموعه گردشگری هفت دریا می رویم، مقصدی به زیبایی هفت دریایِ شیراز. مقاله پیش رو سفری است همگانی به مجموعه گردشگری شیراز، چند دقیقه ای با هم خواهیم بود و جستاری خواهیم داشت بر مکانی که به زیبایی و دلنشینی معروف است. با مبلیتو همراه باشید.

مبلیتو-moblito-مجموعه گردشگری هفت دریا
مجموعه گردشگری هفت دریا

به بطنِ مجموعه گردشگری هفت دریا می رویم

آنچه عیارِ شیراز را به درجه خلوص رسانده و کمالش را آبیاری کرده است، وجودِ جاذبه های گردشگری عدید است. از باغ ارم که بگذریم، از نارنجستان قوام که فاکتور بگیریم و از عفیف آباد که چشم پوشی کنیم، جاذبه هایی برجسته خواهند شد که حضورشان دست کم از حافظ و سعدی کمتر جشن گرفته شده و وجودشان به ندرت در بوق و کرنا فریاد زده شده است. مجموعه گردشگری هفت دریا، مصداقِ بارزی است که از این قسمت امتیاز می گیرد!

باری، این بار شیپور به دست آمده ایم تا این ما باشیم که نامِ مجموعه گردشگری هفت دریا را با صدایِ رسا فریاد می زنیم و داشته هایش را عیان می سازیم.

هر آنچه گفتیم را کنار می گذاریم و به اتفاق سوتِ آغاز مقاله را می زنیم با طرح یک سؤال کلی:

برگِ برنده مجموعه گردشگری هفت دریا چیست؟

این جا پرچمِ استراحت و تفریح همیشه بالاست

آغازگرِ بحثِ ما، معماری مجموعه گردشگری هفت دریا باشد. معماری این مجموعه بزرگ، تصویری است خیره کننده از یک کشتی غول آسا که نشان می دهد هفت دریا، حسابش جداست و نمونه ای است متمایز. در مجموعه گردشگری هفت دریا، هر آنچه می بینیم تکرارِ طوطی وارِ داشته های دیگر جاذبه های گردشگری شیراز نیست بلکه آنچه هفت دریا در چنته دارد، منحصر به فرد است و نوین، عاملی که تصاعدی بر عیارش می افزاید.

 

مجموعه گردشگری هفت دریا زیر ذره بین می رود

همان طور که بار ها گفته ایم و گفته اند، هفت دریا یک مجموعه گردشگری بزرگ است. عده ای به پاسِ غذا های نابی که در هفت دریا سرو می شود، لفظِ رستوران را مستحق تر می دانند یا برخی عنوان می کنند نامِ اقامتگاه برای هفت دریا برازنده تر است.

جان مایه تمام حرف هایمان این است: اگر بر در و دیوار شیراز تبلیغِ رستوران هفت دریا را مشاهده کردید یا نامِ اقامتگاه هفت دریا به چشمتان خورد بدانید مرکزِ ثقل تمامشان همان مجموعه گردشگری است که ما از آن دم می زنیم.

در رستورانِ هفت دریا، غذا ها را که کنکاش می کنیم، غذا هایِ فرنگی نگاهمان را جذب می کنند و غذا های دریایی عجیب یکه تازی می کنند. وجود انواع کباب و تنوع غذایی مسحور کننده، پرچمِ مجموعه گردشگری هفت دریا را بیش از پیش بالا برده و تمامِ نگاه ها را ربوده است. اینترنت رایگان، دستاورد دیگری است از این رستورانِ بکر، که جایِ پایش را محکم تر نموده است.

گوشه ای دیگر از مجموعه گردشگری هفت دریا، اختصاص دار به یک کافی شاپ، اگر در جستجویِ مکانی هستید دنج برای خلوت کردن دو نفره یا گپ های دوستانه، این کافی شاپ می تواند مأمن جذابی باشد. کافی شاپ و رستوران هفت دریا با موسیقی زنده پیوند ناگسستنی دارند و با آپشن هایی عجین شده اند که ناخواسته نامِ هفت دریا را در میان برترین های شیراز می نشاند.

مجموعه گردشگری هفت دریا، بستری مهیا می کند برایِ تفریح و خوش گذرانی، آنان که عاشق بولینگ و البته بیلیاردند می توانند به این بهانه راهی هفت دریا شوند.

نوبت به اقامتگاهِ هفت دریا می رسد

مجموعه گردشگری هفت دریا، هتلی است با چهار ستاره               

مبلیتو-moblito-مجموعه گردشگری هفت دریا
مجموعه گردشگری هفت دریا

        

مجموعه گردشگری هفت دریا، گزینه های زیادی رویِ میز دارد تا بدین واسطه بتواند نمره قبولی را نه تنها از هواداران رستوران و علاقمندان به تفریح بلکه از مسافران و دیگر کسانی که سودایِ اقامت در سر دارند نیز بگیرد. دارای 25 اتاق است، و با یک لابی بزرگ به پیشواز مراجعه کنندگان می رود. 25 اتاقِ مذکور در 25 بلوک گرد هم آمده اند و سرودِ مهمان نوازی سر داده اند. امکان اجاره سوئیت نیز در هفت دریا مهیاست که تعداد اتاقِ سوئیت هایِ این مجموعه یک یا نهایتا دو عدد ثبت شده است.

هفت دریا از همگان دعوت به عمل می آورد تا در چایخانه سنتی، جانی تازه کنند و توأمان سفری داشته باشند به سنت و فرهنگِ گذشتگان.

مجهز به تالار عروسی است تا آنان که رؤیایی یکی شدن در خیالشان است، تحتِ لوایِ مجموعه گردشگری هفت دریا، شبِ شان را جشن بگیرند. از آن جا که این مجموعه در منطقه ای کوهستانی، پرچمش را به اهتزاز در آورده و بساطش را پهن نموده است، به هوایی خوش مشهور است و از بهترین نقاطِ شیراز برای برگزاری جشن ها و روز های خاطره انگیز به حساب می آید.

سالن کنفرانس و سالن اجتماعات در ورایِ آنچه گفتیم، از دیگر داشته های هفت دریاست، از این نظر، فرهیختگان و اهالی محیط های آکادمی از دیگر حاضرانِ مجموعه گردشگری هفت دریا در شیرازند.

مشاهده مجموعه گردشگری هفت دریا از بُعدِ جغرافیایی

زمانی که مراکز خرید شیراز را زیر ذره بین بردیم، عنوان کردیم مجتمع تجاری خلیج فارس، از طلایه دارانِ شیراز است و مدالِ بزرگ ترین مجتمع تجاری کشور را بر گردن دارد. کمک می گیریم از این جمله و صحبتمان را تمام می کنیم با این نکته که مجموعه گردشگری هفت دریا، در نزدیکی این مجتمع بزرگ، جای خوش کرده است و چون نگینی در شهرِ جدید صدرا خوش می درخشد (فاصله ای 18 کیلومتری از شیراز دارد).

آن زمان که در قلبِ مجموعه گردشگری دریا هستید و بر موجِ هفت دریا سوارید، برایِ این که دستتان را به حافظیه ای برسانید که در بطنِ شیراز جای گرفته یا عفیف آبادی که جایگاهش در میانه های شیراز به ثبت رسیده، آن چه نیاز دارید تنها 40 دقیقه زمان است.

با یک جمله مُهر پایان می زنیم بر گفته هایمان:

مشاهده توأمان رستوران، مراکز تفریحی و اقامتگاه لوکس، تنها از قابِ مجموعه گردشگری دریا شدنی است و موهبتی است بزرگ که تنها در درک نصیبتان خواهد شد.

صحبت پایانی

ما در مجموعه مبلیتو، تجرب و تخصص را دو بالِ پرواز می دانیم و بر این باوریم این دو، مهم ترین پدال هایی هستند که با فشردنشان، چرخِ مبلیتو سریع تر به حرکت در خواهد آمد. اگر با شیراز بیگانه اید یا به اصطلاح در این مسیر پا به راهید، غایتِ مبلیتو، نشان دادن سویِ چراغ و جهت حرکت به شماست، به شما هایی است که عاشقانه به شیراز قدم می گذارید و مایلید همچون سفیری، گوشه به گوشه این دیار را از نظر بگذرانید.

سایت مبلیتو و اجاره منزل مبله در شیراز

اجاره منزل مبله در شیراز باید از مراکز معتبر صورت گیرد که امنیت کاملی داشته باشید. همچنین این مراکز باید مجوز دار باشند تا بتوانید خیالتان از لحاظ قانونی بودن کسب و کار آن ها نیز جمع باشد. سایت مبلیتو برای اجاره منزل مبله در شیراز می توانید مورد توجه قرار دهید.

سایت مبلیتو حدود دو دهه است که در زمینه ی اجاره ی کوتاه مدت منزل مبله در شیراز، آپارتمان مبله در شیراز و باغ در شیراز فعالیت دارد و توانسته روز به روز خدمات خود را ارتقا دهد و کارایی سایت خود را بالاتر ببرد.

بازکشت به بالا

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

7 + هجده =