خانم دهقان 09172617077
خانم سعادتی 09175147077
موقعیت
سال ساخت
سایز گاراژ
متراژ زمین
امکانات
قیمت

اجاره باغ شیراز با امکانات فراوان در منطقه قلات

اجاره باغ شیراز با امکانات فراوان، باغ شیراز یکی از امکاناتی است که می توان به کمک آن بهترین روزهای خود را به همراه دوستان و عزیزانتان رقم زد یا یک مهمانی و جشن خوب داشت. امروزه اجاره باغ در شیراز یکی از امکانات عالی است که می توان با هزینه ای مناسب در اختیار داشت.

باغ شیراز یکی از امکاناتی است که ممکن است هر کسی نتواند به عنوان صاحب آن در اختیار داشته باشد. قیمت بالای خرید این باغ ها امکان خرید را برای تعداد معدودی فراهم کرده است؛ اما نیاز به استفاده از این فضاها در مواقع خاص به خصوص در مواقعی که جشن یا مهمانی های بزرگ دارید ممکن است احساس شود. به همین علت است که اجاره باغ در شیراز رواج زیادی دارد تا هم افراد ساکن در این شهر و هم کسانی که به عنوان گردشگر به شهر شیراز سفر می کنند بتوانند از این امکانات بهره ببرند. باغ شیراز به علت آب و هوای عالی که این شهر زیبا دارد، به خصوص در فصل های گرم طرفداران زیادی دارد. از این رو تعداد زیادی باغ در این شهر به خصوص اطراف آن فراهم شده تا افراد بتوانند در زمان هایی مانند اوقات فراغت خود یا در زمان های آخر هفته و تعطیلات از آن ها بهره ببرند.
مبلیتو-moblito-باغ شیراز
باغ شیراز

اجاره باغ شیراز و مزیت هایی که به دنبال دارد

معمولاً داشتن یک باغ جزو سرمایه های فردی محسوب می شود؛ اما با توجه به این که اکثر افراد نمی توانند با هزینه های بالای خرید باغ کنار بیایند، ترجیح می دهند به اجاره باغ شیراز روی آورند. البته خرید یک باغ علاوه بر این که هزینه های بالایی دارد، چندان هم ضروری نیست و فرد زمان کمی از عمر خود را در آن می گذراند. از این رو لزومی ندارد متحمل این هزینه ی زیاد شوید. به همین علت اجاره ی باغ در شیراز برای مدت محدود باعث می شود تا در هزینه های شما صرفه جویی بسیاری شود. امروزه اکثر افراد دوست دارند زمان تعطیلات و اوقات فراغت خود را برای کارهایی مانند مهمانی های خانوادگی و جشن های دوستانه بگذرانند. از این رو برای این مواقع بیشتر به اجاره باغ شیراز روی می آورند تا این که بخواهند در منزل خود اقدام به برگزاری مهمانی های شلوغ کنند. از سویی دیگر، زندگی آپارتمان نشینی و قوانین آن به افراد ساکن اجازه نمی دهد تا به هر نحوی که هست از این امکانات بهره ببرند و ایجاد مزاحمت برای دیگران کنند. پس لزوم اجاره باغ در این مواقع روشن می شود.
علاوه بر این هنگامی که به فضاهایی نیاز دارید که علاوه بر ساختمان، فضای باز نیز داشته باشید و همچنین فضا بزرگ تر باشد، باز هم منزل شما ممکن است مناسب نباشد. به همین علت است که امروزه در اقصی نقاط شیراز به خصوص در اطراف آن و به دور از مرکز شهر و شلوغی های آن افراد زیادی اقدام به ساخت خانه باغ هایی کرده اند که گاهی تعداد آن ها به صد تا در یک بخش هم می رسد. معمولاً در اواخر هفته این باغ ها کامل اجاره داده می شوند و ممکن است حتی افرادی نیز نتوانند به علت شلوغ بودن از این خدمات بهره ببرند. به همین علت افرادی که دوست دارند از داشتن یک مکان مناسب برای گذراندن اوقات فراغت خود اطمینان داشته باشند، از قبل اقدام به رزرو و اجاره ی باغ شیراز می کنند و آخر هفته ای عالی و با نشاط را با دوستان خود می گذرانند. در باغ های شیراز امکانات زیادی برای افراد مهیا شده است تا از آن بهره ببرند و بتوانند به راحتی هم در فصل های سرد و هم فصل های گرم از آن ها استفاده کنند. ساختمان های شیک با امکانات کامل هر سلیقه ای را راضی نگه می دارد.

اجاره باغ شیراز در منطقه ی تفریحی قلات

قلات یکی از بخش های شهر شیراز است که در سمت جاده ی سپیدان شیراز قرار دارد. این منطقه ی خوش آب و هوا دارای جلوه ای زیباست که با ساخت و سازهای ویلایی و باغی هایی که در آن جا دایر شده است، زیباتر هم شده است. اگر از سمت شیراز به سمت جاده ی سپیدان بروید، بدون شک این منطقه ی زیبا نظر شما را جلب می کند. بیشتر ساخت و سازهای این منطقه ویلایی و باغی است و اکثراً هم برای اجاره تدارک دیده شده اند.
باغ شیراز که در منطقه ی قلات واقع شده است دارای امکاناتی زیاد است که می توان ساختمانی شیک و مبله را عنوان کرد که هر کسی از دیدن آن به وجد می آید. باغی که خدمت شما معرفی می شود دارای سه خواب است که دارای تخت های دبل هستند. امکانات این باغ مبله و لوازمی که در آن تدارک دیده شده است دارای کیفیت بالایی است. همچنین می توان گفت تمیزی و مرتب بودن وسایل نیز مزید بر علت شده تا هر مشتری که آن را اجاره می کند رضایت کاملی داشته باشد.
سالن بزرگ و جادار که تعداد زیادی مهمان را می توانید در آن جای دهید. همچنین استخر آب گرم نیز از امکانات باغ شیراز در قلات محسوب می شود. بخش حیاط یا باغ این ساختمان شیک دارای فضایی زیبا، دلنشین، سرسبز و بزرگ است که درختان و درختچه های زیبایی در آن وجود دارند و به بهترین نحو طراحی شده است. علاوه بر این موارد می توان به آشپزخانه ی کامل و دارای لوازم کافی برای پخت و پز نیز اشاره کرد. نورپردازی مناسب این باغ هم در فضای بیرونی هم فضای داخلی آن را برای شب بسیار مناسب کرده است. همچنین طراحی زیبای ساختمان و باغ نیز سبب شده تا رضایت مشتریان از آن بیشتر شود.

سایت مبلیتو و اجاره باغ شیراز

حال اگر می خواهید از اجاره باغ شیراز استفاده کنید و در مناطق مختلف این شهر زیبا برای اوقات فراغت و مهمانی های خود باغ اجاره کنید، بهترین مرکز برای این کار سایت مبلیتو است که به صورت مجاز اقدام به اجاره ی باغ، ویلا، آپارتمان مبله شیراز و … می کند. سابقه ی طولانی که این مرکز در زمینه ی اجاره ی آپارتمان مبله و باغ دارد و رضایت مشتریان آن ها نشانه ی خدمات دهی عالی این سایت است. همچنین شما می توانید در اسرع وقت باغ مورد نظر خود را اجاره کرده یا رزرو کنید تا خیالتان از بابت محل اقامت خود راحت باشد. سایت مبلیتو با بهترین هزینه ها و بهترین خدمات به تمام کسانی که به خدمات اجاره آپارتمان و باغ برای مدتی محدود نیاز دارند کمک می کند تا متحمل پرداخت هزینه های بالا نشوند.

” تصــاویــــر بـــــاغ شـــــــیراز با امـــکــانـات فـــــــراوان در منطـــقه قــــــلات ” 

 

مبلیتو-moblito-باغ شیراز
باغ شیراز
مبلیتو-moblito-باغ شیراز
باغ شیراز
مبلیتو-moblito-باغ شیراز
باغ شیراز
مبلیتو-moblito-باغ شیراز
باغ شیراز
مبلیتو-moblito-باغ شیراز
باغ شیراز
مبلیتو-moblito-باغ شیراز
باغ شیراز
مبلیتو-moblito-باغ شیراز
باغ شیراز
مبلیتو-moblito-باغ شیراز
باغ شیراز
مبلیتو-moblito-باغ شیراز
باغ شیراز
مبلیتو-moblito-باغ شیراز
باغ شیراز
بازکشت به بالا

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

هفت + 10 =